aktywnie muzyka/kultura/sztuka warsztaty

SPONTANY – warsztaty ruchu spontanicznego

12:00
11 marca 2023
Wałeckie Centrum Kultury
Wałcz
pl. Zesłańców Sybiru 3, 78-600 Wałcz
Zapraszamy Cię w kolejną podróż do swojego ciała, do siebie, do bycia w ruchu tu i teraz, do swobodnego, nieskrępowanego, naturalnego po-ruszenia.
SPONTANY to wyzwolenie myśli, uczuć i ciała z szablonów i utartych ścieżek, to wydobywanie na zewnątrz tego, co prawdziwe, to rozwijanie kreatywności oraz uwalnianie autentycznego ruchu.
SPONTANY to autorska metoda transkrypcji ruchowej zainspirowana japońskim tańcem BUTOH, izraelskim GAGA oraz choreoterapią, polegająca na uwalnianiu intuicyjnych gestów i emocji poprzez strumień obrazów i metafor.
Brzmi tajemniczo?
Zapraszamy Cię na warsztaty w Wałeckim Centrum Kultury!
Sobota, 11 marca, g. 12.00.
Zapisy: 512 207 877
Cena: 50 zł
Zajęcia prowadzi Ewa Janicka-Olejnik – pasjonatka tańca, doktor kulturoznawstwa, certyfikowana instruktorka choreoterapii i arteterapii, ukończyła warsztaty tańca butô m.in.: z Daisuke Yoshimoto, Atsushi Takanouchi, Kan Katsura, Juju Alishina, Rui Takayuki, warsztat azjatyckich technik pracy z ciałem, gestem i głosem z Guillermo Horta Betancourt, warsztaty GAGA/people z Gosią Mielech, warsztaty tańców izraelskich Move On Together Israeli Way, warsztaty Dynamic Phrasing z Maciejem Kuźmińskim oraz warsztaty w zakresie tańców ludowych z Jackiem Hałasem, Piotrem Zgorzelskim i Grzegorzem Ajdackim.
Ta strona używa Cookies, przeglądanie jej oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.