dla dzieci aktywnie półkolonie

Półkolonie w Akademii Akcji i Reakcji

08:00
15 stycznia 2024
19 stycznia 2024
16:00
Wałcz
Wałcz
INFORMACJE OD ORGANIZATORÓW:
Półkolonie w Akademii Akcji i Reakcji!
Szukasz miejsca, które w niezapomniany sposób połączy edukację z aktywnym wypoczynkiem dla Twojego dziecka? Akademia Akcji i Reakcji ma coś wyjątkowego w ofercie!
LINK DO FORMULARZA Z ZAPISAMI: https://forms.gle/q9eF8ifuX9otf7Pc7
Dlaczego warto zapisać swoje dziecko na nasze półkolonie?
✅ **Profesjonalne szkolenia z samoobrony Krav Maga** – Twoje dziecko nauczy się podstawowych technik obronnych oraz zwiększy swoją pewność siebie.
✅ **Szkolenie z pierwszej pomocy** – Wiedza, która może uratować życie! Twoje dziecko dowie się, jak udzielić pierwszej pomocy w nagłych sytuacjach.
✅ **Spotkanie z psem policyjnym** – Poznajcie jak wygląda praca psa i jego przewodnika. Dzieci będą miały okazję zobaczyć, jak ważna jest współpraca człowiek-pies. Dowiedzieć się jak bronić się przed atakiem psa, jak się zachowywać, a czego kategorycznie nie robić.
✅ **Marsz sprawnościowy** – Aktywność na świeżym powietrzu, która rozwija zarówno ciało, jak i umysł. Przejście dla jednych 3 km to wyczyn dla innych 40 km. My przekonamy dzieci adekwatnie do wieku i dystansu z czym się zmaga nasz umysł i jak przezwyciężać trudy wędrówki.
✅ **Edukacja pro-obronna** – Omówienie podstawowych zasad bezpieczeństwa osobistego, które mogą okazać się niezbędne w życiu codziennym.
✅ **Wycieczka do Aquaparku w Pile i na Park Trampolin** – Wycieczka na jeden dzień do Piły z wizytą na Basenie w Pile i parkiem Trampolin.
✅ **Edukacja emocjonalna** – Omówienie tematów takich jak hejt w Internecie i nękanie w szkole, dzięki czemu Twoje dziecko będzie lepiej przygotowane do radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.
✅ **Trening łączenia lewej i prawej półkuli mózgu** – Ćwiczenia, które poprawiają koordynację, myślenie obrazowe i analityczne oraz pamięć.

Dwa posiłki w cenie Śniadanie i Obiad.
📅 Kiedy?
15.01.2024r. do 19.01.2024r.
📍 Gdzie?
Athlletic Gym & Fitenss – Wałcz
CENA:
🌟 Cena 800 zł Wcześniejsze zapisanie (do końca listopada)
🌟 Cena 900 zł późniejsze zapisanie (od początku grudnia do 10.01.2024.)
Raty:
🌟 I – listopad – 300 zł
🌟 II – Grudzień – 300 zł (400 Jeżeli zapisanie w grudniu)
🌟 III – Styczeń – 200 zł (500 Jeżeli zapisanie w grudniu)
LINK DO FORMULARZA Z ZAPISAMI: https://forms.gle/q9eF8ifuX9otf7Pc7
Zaangażowani instruktorzy, bezpieczne środowisko i mnóstwo zabawy!
Nie czekaj, liczba miejsc jest ograniczona! Zapewnij swojemu dziecku niezapomniane wakacje pełne nauki i zabawy w Akademii Akcji i Reakcji.
Zapisy i więcej informacji:
📞 [691409400]
📧 [ms.akademiaair@gmail.com]
🌐 [akademiaair.pl]
Załączamy opinie zadowolonych rodziców z poprzednich edycji:
🗨️ “Moje dziecko nie chciało wracać z obozu chciałby na miesiąc pojechać. Wszystko mu się podobało.”
🗨️ “Tomek wrócił zachwycony, wszystko mu się podobało. My również jesteśmy pod wrażeniem całego obozu a zwłaszcza super kontaktu trenerów z dziećmi.”
🗨️ ” Nasza Córka z obozu wyniosła same plusy i jest bardzo zadowolona. Jako rodzice jesteśmy z niej bardzo dumni, że dała radę w tak ciężkich treningach (choć teraz twierdzi, że były tylko trochę ciężkie). Zauważyliśmy też, że zajęcia dają dużo plusów odnośnie m. in. rozwoju utrzymania równowagi i koncentracji. Weszła pierwszy raz na deskę SUP i po chwili płynęła jakby stała na niej od dłuższego czasu . Tak więc dziękujemy Wam za opiekę i to co robicie dla nas i naszych dzieci”
Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zapisz swoje dziecko już dziś!
Akademia Akcji i Reakcji – Tu rozpoczyna się prawdziwa przygoda!
LINK DO FORMULARZA Z ZAPISAMI: https://forms.gle/q9eF8ifuX9otf7Pc7
Wiek Dzieci to 6-14 lat”
Ta strona używa Cookies, przeglądanie jej oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.