muzyka/kultura/sztuka

Piotr Bałtroczyk Wałcz 2.06.2023

19:00
2 czerwca 2023
2 czerwca 2023
Wałeckie Centrum Kultury
Wałcz
pl. Zesłańców Sybiru 3, 78-600 Wałcz

W dniu 2 czerwca 2023 r. (piątek) o godz. 19:00 w sali widowiskowej Wałeckiego Centrum Kultury (Plac Zesłańców Sybiru 3, 78-600 Wałcz) wystąpi Piotr Bałtroczyk. Jest on znaną, cenioną i lubianą osobowością życia publicznego w Polsce. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, dziennikarz, poeta, piosenkarz, konferansjer, satyryk, prezenter telewizyjny i radiowy.
Podczas spotkania z Państwem, Piotr zaprezentuję swój autorski program – stand-up pod nazwą „Starość nie jest dla mięczaków”.
Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny”.
To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.
Przekonajcie się sami!

Ta strona używa Cookies, przeglądanie jej oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.