festiwal

XII Arena Festiwal Jastrowie

9 sierpnia 2024
11 sierpnia 2024

12 . edycja wydarzenia Arena Festiwal to wydarzenie, które podążając za trendami oraz oczekiwaniami naszych odbiorców zapewni szereg ciekawych atrakcji. Co nas czeka? W trakcie trzech dni uczestnicy będą aktywnie i energetycznie spędzać czas z przyjaciółmi, całymi rodzinami na fantastycznej imprezie tego lata.

 

Przygotowaliśmy:

FESTIWAL MUZYKI

Podczas naszych ubiegłych edycji grali z nami tacy artyści jak Lady Pank, Dżem, Agnieszka Chylińska, TSA, Piersi, Enej czy Kombii. Swoje miejsce mieli również najbardziej popularni artyści polo dance tj. After Party, Mig, Weekend, Łobuzy.

Niekwestionowaną atrakcją tegorocznej edycji będą koncerty gwiazd- Sylwii Grzeszczak (piątek 9.08.) oraz projektu absolutnie wyjątkowego, który zachwyci wszystkich Varius Manx & Kasia Stankiewicz (sobota 10.08.) Publiczność rozkołysze najlepsze energetyczne brzmienie w wykonaniu zespołu Bethel. O nocne bity zadba MACO ER and Drum.

 

MOC ATRAKCJI:

Zabierzemy wszystkich do Strefy Giga Klocków XXL. Ta strefa konstrukcyjna wyzwala dziecięcą kreatywność, zachęcając do budowania własnych, fantastycznych światów. Maluchy wyrażą też swoje artystyczne “ja” za pomocą tęczy kolorów, a także pogłówkują przy wielkoformatowych grach.

Z Maltańczykami zadbamy o siebie podczas festiwalowej zabawy. Poczujemy odprężenie dzięki plenerowej strefie relaksu. Ponadto warsztaty, animacje i pozytywne aktywności. Dobra energia i energetyczne brzmienia, które wyzwalają endorfiny czekają na każdego, kto będzie w sierpniowy weekend z nami w Jastrowiu.

 

FESTIWAL SPORTU

Pobiegniemy wspólnie w VI. Biegu Wolności, fascynacji dobrych kroków pomaszerują w Nordic Walking, a dzieci pobiegną w Biegu dziecka. W tym roku będzie miała także miejsce w Jastrowiu kolejna odsłona WYŚCIGU MTB.

Części sportowej towarzyszyć będzie akcja charytatywna. Każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł zakupić pakiet startowy lub przekazać cegiełkę na konto dziewczynki. Na nasze biegi i rajdy zjeżdżają się pasjonaci zdrowego stylu życia z całej Polski a szczególnie z Pomorza, Kujaw i Wielkopolski. Wśród uczestników losujemy szereg wspaniałych nagród.

Całości towarzyszyć będą dobre smaki, wyjątkowe rękodzieło, lunapark, pamiątki, animacje dla najmłodszych.

 

Sylwia Grzeszczak oraz Varius Manx & Kasia Stankiewicz podczas XII Areny Festiwal w Jastrowiu!

 

PIĄTKOWA SCENA XII ARENY FESTIWAL JASTROWIE 2024 Zdobywa liczne nagrody i osiąga sukcesy na polskiej i międzynarodowej scenie muzycznej.

Koncertowanie i tworzenie muzyki to dla Niej nie tylko praca, ale przede wszystkim sposób wyrażania siebie i dzielenia się emocjami z publicznością.

Nieustannie pracuje nad nowymi projektami muzycznymi.

Jej muzyka oscyluje pomiędzy różnymi gatunkami, od popu po ballady i utwory akustyczne. Stara się tworzyć kompozycje, które dotykają serc słuchaczy.

W Jej dorobku znajdziecie albumy, single i teledyski, które powstały dzięki współpracy z utalentowanymi artystami i producentami muzycznymi.

Jej najnowsze utwory pt. „Bang Bang” i „Motyle” zajmowały pierwsze miejsca na listach przebojów najlepszych rozgłośni radiowych w Polsce.

Utwór pt. „Motyle” był najczęściej granym utworem w kraju. W swoim dorobku artystycznym ma same hity i nie jedną platynową płytę.

To w piątek 9 sierpnia w Jastrowiu podczas Areny Festiwal usłyszymy jeden z najpopularniejszych i niezwykłych kobiecych głosów w Polsce- Sylwia Grzeszczak.

 

Druga gwiazda ARENY FESTIWAL 2024

Kto zagra dla Was w sobotę 10 sierpnia?

To zespół, którego nikomu przestawiać nie trzeba!

Wielkie przeboje, miliony sprzedanych płyt, szczyty list przebojów, hity takie jak „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Orła Cień”, „Piosenka księżycowa”, „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz”, które potrafią zanucić miliony Polaków.

W 2016 roku ponownie doszło do połączenia sił zespołu z charyzmatyczną, obdarzoną niezwykłym głosem Kasią Stankiewicz. Efektem tej współpracy są sale koncertowe wypełnione po brzegi w Polsce i za granicą. Po sukcesach wydawniczych płyt „25live” oraz „Ent”, na czele z przebojem „Kot bez ogona”, dziś zespół przygotowuje się do nagrania nowych piosenek!

Rok 2024 jest rokiem wyjątkowym dla zespołu, ponieważ ,,Varius Manx”

świętuje w nim jubileusz 35 lat pracy artystycznej. Nowe utwory i znane hity, mnóstwo najlepszych emocji oraz niezapomnianych przeżyć!

Varius Manx & Kasia Stankiewicz to projekt absolutnie wyjątkowy który zachwyci każdego!

Ta strona używa Cookies, przeglądanie jej oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.