muzyka/kultura/sztuka wstęp wolny wystawa

Salon Doroczny Twórców Ziemi Wałeckiej

12:00
10 grudnia 2023
10 grudnia 2023
Wałeckie Centrum Kultury w Wałczu
Wałcz
Plac Zesłańców Sybiru 3, 78-600 Wałcz

Informacja od organizatorów:

“Wałeckie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na Salon Doroczny Twórców Ziemi Wałeckiej.

Każdego roku prezentujemy prace plastyczne mieszkańców Wałcza i okolic podczas wernisaży i wystaw o nazwie Salon Doroczny.

To spotkanie twórców ziemi wałeckiej i doskonała okazja, by mieszkańcy Wałcza mogli poznać twórczość lokalnych artystów. Formuła salonu zmienia się i ewoluuje. Prace dostarczają zarówno dorośli artyści, jak i młodzi twórcy.

W tym roku na wystawie podziwiać będzie można około 60 prac artystów, których obrazy czy fotografie prezentowane są cyklicznie w Wałeckim Centrum Kultury podczas wystaw z cyklu “Wszystko, co kocham”. Pojawią się prace znane już odbiorcom i zupełnie nowe. Pokażemy również kolaże wykonane przez dzieci i ich opiekunów w trakcie warsztatów przeprowadzonych podczas trwania wystawy litografii i kolotypów Pablo Picasso.

Salon Doroczny w tym roku połączony zostanie również z koncertem Studio Piosenki ESTI “Na święta” oraz możliwością wzięcia udziału w bezpłatnej, świątecznej sesji fotograficznej w wykonaniu Damiana Sidorskiego / @sidorski photography – obowiązują zapisy 512 207 877 lub info@wckwalcz.pl/

Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!”

Ta strona używa Cookies, przeglądanie jej oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.