kino

“Miłość jak miód” – seans z okazji Dnia Kobiet

16:30
7 marca 2024
Kino Tęcza, Wałcz
Wałcz
Kino Tęcza, ul. Bydgoska 4, 78-600 Wałcz
INFORMACJE OD ORGANIZATORÓW:
“Z okazji Dnia Kobiet Burmistrz Miasta Wałcz – Maciej Żebrowski oraz Wałeckie Centrum Kultury zapraszają WAŁCZANKI na pierwszy seans w nowym Kinie Tęcza.
7 marca, godz. 16.30, ul. Bydgoska 4 (budynek Kina Tęcza)
Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują wejściówki.
W godz. 16.00-19.00 Stowarzyszenie Młodzi Wałcza zaprasza na ciasto i kawę do kawiarenki w nowym Kinie Tęcza.
/wejściówki do odbioru w CIT i kasie WCK – godziny otwarcia dostępne pod linkiem: https://wckwalcz.pl/137-godziny-otwarcia-kontakt.html /
“Miłość jak miód” – Majkę (Agnieszka Suchora) i Agatę (Edyta Olszówka) równie dużo łączy, co dzieli. Obie są po pięćdziesiątce, przechodzą menopauzę i nie wierzą, że w ich życiu cokolwiek zmieni się na lepsze. Jedna mieszka nad Bałtykiem, druga w Tatrach. Jedna prowadzi cukiernię, druga jest wziętą architektką wnętrz. Jedna jest wdową, drugą partner właśnie zostawił dla młodszej. Jedna poświęca się dzieciom i wnukom, kompletnie zapominając o sobie, druga nie ma rodziny i dba o duchowy rozwój. Pewnego dnia przyjaciółki spotykają się na pogrzebie koleżanki z liceum. Agata namawia Majkę do spontanicznego wyjazdu w góry, sama zaś zostaje nad morzem. Nieoczekiwana zamiana ról przynosi szereg komplikacji, zabawnych zwrotów akcji i wyzwań, którym kobiety będą musiały stawić czoła. Czy uda im się przezwyciężyć przyzwyczajenia, uprzedzenia i lęki? Czy zdobędą się na odwagę, żeby otworzyć się na miłość i rozpocząć nowy rozdział w życiu? Czy naprawdę nigdy na nic nie jest za późno?
/opis dystrybutora kina/
Serdecznie zapraszamy!”
Ta strona używa Cookies, przeglądanie jej oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.