koncert

koncert: TRIBUTE TO SIEKIERA – Nowa Aleksandria NA NOWO

19:00
13 stycznia 2024
13 stycznia 2024
Gminny Ośrodek Kultury w Tucznie
Tuczno
Gminny Ośrodek Kultury w Tucznie, ul. Wolności 26A, 78-640 Tuczno

INFORMACJA OD ORGANIZATORÓW:

„Nowa Aleksandria” Siekiery to album, który przełamał bariery pomiędzy punk-rockiem a zimną i nową falą. Kierowana przez Tomasza Adamskiego Siekiera do dziś inspiruje artystów w kraju i zagranicą, m.in. w Ameryce Południowej.

Kultowy album Siekiery „Nowa Aleksandria”, wraz z utworami, które weszły w skład płytowej reedycji albumu, zaprezentują czołowi muzycy trójmiejskiej sceny alternatywnej, yassowej i rockowej. To podróż w czasie do oryginalnych, ponadczasowych brzmień, tekstów oraz kompozycji. Po gorąco przyjętych koncertach w całym kraju, zanim projekt trafi na krajowe festiwale w 2024 roku, można będzie go zobaczyć w atmosferze klubowej, z klimatem rodem
z lat 80-tych XX wieku. Idziemy przez las…bez końca…bum ta ra bum ta rara.

Skład:
Michał Miegoń – Głos, gitara
Michał Młyniec – Gitara basowa
Grzegorz Kurowski – Instrumenty Klawiszowe
Michał Gos – Perkusja
Bilety: 30 PLN, do nabycia przed koncertem.
Współorganizatorem koncertu jest Bałagan Artystyczny.
***************************
“Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pn. Miejsca Aktywności Społecznej mająca na celu promowanie obszaru objętego LSR partnerów projektu oraz stworzenie warunków do integracji i aktywizacji mieszkańców na obszarze działania Stowarzyszenia LGD „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim” oraz Stowarzyszenia Lider Powiatu Goleniowskiego poprzez utworzenie Miejsc Aktywności Społecznej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Ta strona używa Cookies, przeglądanie jej oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.