koncert

KONCERT: LIMBOSKI & Rev.Ray “DUALITY”

18:00
7 czerwca 2024
Wałeckie Centrum Kultury w Wałczu
Wałcz
Plac Zesłańców Sybiru 3, 78-600 Wałcz

INFORMACJE OD ORGANIZATORÓW:

“Koncert odbędzie się 7 czerwca 2024 r. o godz. 18.00 w Wałeckim Centrum Kultury. Bilety w cenie 70 zł do nabycia on-line oraz w kasie WCK/ Kina Tęcza.

Najnowszy, debiutancki album niezwykłego duetu LIMBOSKI & Rev.Ray “DUALITY” miał swoją premierę 19 stycznia 2024 r. Artyści wyruszyli w pierwszą trasę koncertową, która obejmuje między innymi takie miasta jak: Wrocław, Poznań, Toruń, Warszawa, Kraków, Szczecin oraz rodzinne miasto LIMBOSKIEGO – Wałcz.
Muzycy spotkali się w czasach pandemicznego spowolnienia i niepokoju, a ich tworzone powoli w zaciszu domowym piosenki prezentują niezwykłą mieszankę soulu, gospel i pop wzbogaconą odrobiną elektroniki i przefiltrowaną przez ich niezwykłą słowiańsko-afroamerykańską wrażliwość.
MICHAŁ LIMBOSKI to postać, której fanom polskiej muzyki alternatywnej, przedstawiać nie trzeba. Jego twórczość przesycona jest wpływami muzyki amerykańskiego południa, które łączy z rockandrollową dzikością i talentem do pisania melodyjnych piosenek. Artysta pochodzący z Wałcza, od kilku lat mieszka w Berlinie, gdzie wykłada songwriting w instrytucie BIMM Berlin.
REV.RAY to pochodzący z Nowego Jorku wokalista soul i gospel Raymond Thompson. Ma na swoim koncie role musicalowe na Broadway’u i współpracę z takimi gwiazdami jak Mariah Carey i B.B. King. Z kolei gospel śpiewał jak każdy wybitny artysta soul od najmłodszych lat w kościele baptystycznym.
Ta strona używa Cookies, przeglądanie jej oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.