dla dzieci aktywnie dla rodziny foklor gra miejska historia młodzież muzeum wstęp wolny

Gra miejska “Podejdź no do płota!” – 8. Festiwal Dwóch Jezior

16:00
13 lipca 2024
13 lipca 2024
19:00
Promenada nad jeziorem Raduń
Wałcz
Promenada nad jeziorem Raduń

Gra miejska „Podejdź no do płota!” to folkowa zabawa w klimacie kultowego filmu „Sami Swoi” organizowana w ramach 8. edycji Festiwalu Dwóch Jezior. Zapraszamy do udziału w sześciu zadaniach, dzięki którym poczujecie się jak mieszkańcy dawnej polskiej wsi.

 

Mieliście kiedyś okazję doić krowę lub ubijać masło? Wiecie, dlaczego przy praniu używano mydelnicy i tary? A próbowaliście może złapać uciekającego prosiaczka? Jeśli nie, macie ku temu niepowtarzalną okazję! Dołączcie do nas i wczujcie się w rolę wiejskiego zawadiaki, któremu niestraszne są żadne wyzwania.

 

Warunkiem uczestniczenia w grze miejskiej „Podejdź no do płota!” jest odebranie specjalnej karty i wykonanie sześciu zadań, co pozwoli na późniejszy udział w losowaniu nagród.

 

REGULAMIN GRY MIEJSKIEJ „PODEJDŹ NO DO PŁOTA!”

  1. Organizatorem gry miejskiej „Podejdź no do płota!”jest Muzeum Ziemi Wałeckiej. Muzeum zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w przebiegu gry po uprzednim poinformowaniu uczestników.
  2. Gra odbywa się w godzinach 16.00-19.00 dnia 13 VII 2024 roku w ramach 8. Festiwalu Dwóch Jezior w Wałczu.
  3. Udział w grze mogą brać udział zarówno dzieci jak i dorośli. Dzieci do lat 8 muszą jednak pozostawać pod opieką osoby dorosłej.
  4. Aby uczestniczyć w grze, należy spełnić następujące warunki: pozyskać mapę ze stoiska Muzeum Ziemi Wałeckiej, zebrać komplet sześciu pieczątek przybijanych do mapy (pieczątki przybijane są na każdym ze stanowisk po uprzednim wykonaniu zadania), wziąć udział w paradzie, wziąć udział w losowaniu nagród.
  5. Losowanie nagród odbędzie się na scenie głównej 8. Festiwalu Dwóch Jezior około godziny 19.00 13 lipca 2024 roku.
  6. Biorąc udział w grze, uczestnik zgadza się na wykorzystanie jego danych osobowych – dobrowolnie podanych imienia, nazwiska i numeru telefonu – w celu przyznania mu ewentualnej nagrody w konkursie.
  7. Organizator gry miejskiej nie ponosi odpowiedzialności za wypadki i szkody poniesione w trakcie gry. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zachowanie uczestników gry miejskiej oraz za ewentualne szkody przez nich poczynione. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki losowe powstałe w trakcie gry.
  8. Biorąc udział w grze, uczestnik akceptuje powyższy Regulamin Gry Miejskiej „Podejdź no do płota!
Ta strona używa Cookies, przeglądanie jej oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.