ścianka wspinaczkowa

Ścianka wspinaczkowa

Szczecinek

Ścianka wspinaczkowa znajduje się w budynku Regionalnego Centrum Tenisowego, które mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie Basenu Miejskiego. To idealne miejsce dla każdego, któ kocha sport i odrobinę adrenaliny. Każdego dnia służy zarówno profesjonalnym sportowcom, jak i dzieciom. Wspinaczka, to dobry pomysł na trening, rozwijający niemal wszystkie partie mięśni, ale także na chwilę zabawy, relaksu, czy oryginalne spotkanie w gronie znajomych.

Nasza ścianka, to sprawdzona, atestowana i bezpieczna konstrukcja, umożliwiająca bardzo zróżnicowany trening. Znajduje się na niej aż 6 odrębnych i niezależnych od siebie dróg wspinaczki, które różnią się nie tylko poziomem trudności, ale także innymi, drobnymi niuansami, które wpływają na ich ciekawość i niepowtarzalność. Właśnie dzięki temu każdy trening może być zupełnie nową przygodą, której przebieg zależy tylko od Ciebie!

Klienci bez uprawnień do samodzielnej wspinaczki proszeni są o indywidualne umawianie wizyt na ściance z instruktorem wspinaczki.

rezerwacja wymagana
wypożyczalnia sprzętu na miejscu
obiekt całoroczny
atrakcja extreme
Ta strona używa Cookies, przeglądanie jej oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.