Nowy serwis www!

Oddajemy do Waszej dyspozycji nowy serwis www Wału Pomorskiego. Mamy nadzieję, że odnajdziecie tutaj wszystkie niezbędne dla Was informacje, a co za tym idzie – będziecie mogli komfortowo, aktywnie czy twórczo wypoczywać w naszym regionie. Tak, jak lubicie, z historią w tle!

Serwis powstawał długo, prawie rok. Skatalogowanie wszystkich obiektów, odnalezienie ich koordynatów, byście bezpiecznie i z łatwością mogli do nich dotrzeć, opisanie obiektów i w końcu zamieszczenie tych informacji na stronie nie byłyby możliwe, gdyby nie współpraca. Ogromne podziękowania za zbadanie naszego terenu należą się Jarosławowi Leszczełowskiemu, który opracował większość opisów jako wybitny regionalista.

Ogromne podziękowania należą się również firmie Almert.pl, która rozbudowała serwis zgodnie z otrzymanymi wytycznymi i niemalże zamieszkała na Wale Pomorskim, angażując się w uzupełnianie strony, a wszystko z wdziękiem, humorem i w przemiłej atmosferze.

Serdeczne podziękowania ślemy również Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, która współfinansowała rozbudowę strony.

Teraz zwracamy się z prośbą do mieszkańców regionu, by poprzez formularz kontaktowy starali się dołączać ze swoją ofertą tak, by serwis rozwijał się i stanowił prawdziwe kompendium wiedzy na temat możliwości spędzania czasu w naszym pięknym regionie – regionie Wału Pomorskiego! Jeśli zatem chcecie dodać swój hotel, pensjonat czy restaurację/ bar (albo usługę czy wydarzenie) do naszej strony – prosimy o kontakt. Jesteśmy po to, by pokazywać to, co mieszkańcy Pommernstellung oferują turystom, gościom, mieszkańcom.

Zapraszamy już dziś!

Ta strona używa Cookies, przeglądanie jej oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.